návrhy a relizace interiérů

Reference - návrhy a realizované projekty

Realizované projekty společnosti Tech-Komplex s.r.o.

Realizace expoziční místnosti muzea

V návrhu expoziční místnosti byl kladen velký požadavek na vzdušnost prostoru s požadavkem zajištění bezpečnosti exponátů. S ohledem na to jsme vyvinuli speciální kovovou skrytou konstrukci, která umožnila realizaci vitríny v délce až 6m bez vnitřních příček s posuvnými uzamykatelnými skleněnými dvířky zabezpečující exponáty.

Přestavby prodejen

Pro obchodní partnery zajišťujeme částečné přestavby obchodních jednotek. Měnící a vyvíjecí se poptávka zákazníka si vyžaduje změnu, doplnění nebo rozšíření sortimentu a s ohledem na to je nutné částečně změnit dispozici a vybavení obchodu. Po konzultaci zpracujeme 2D a 3D návrh, následně po odsouhlasení zrealizujeme přestavbu často i během jednoho až dvou dní. Pokud to vyžaduje situace, provádíme přestavby přes noc a nenarušíme tak prodejní dobu obchodu.

Zpracování technických podkladů pro výrobu

Pro některé naše partnery, kteří nedisponují vlastní projekcí, zpracováváme technické podklady a návrhy pro výrobu nábytku, kovových nebo plastových komponentů.

Přestavba prodejny sportovního vybavení

V první fázi plánované přestavby interiéru proběhlo zaměření stávajícího stavu, návrh a zpracování vizualizace. Následně po dokončení výroby všech dílčích komponentů a nábytku proběhla samotná montáž vybavení. Vyjímečné bylo zejména osazení funkčního hliníkového insertu v předělu materiálů obkladových drážkových stěn. Prodejnu jsme rovněž vybavili výstavními háky, regálovými policemi a držáky lyží pro zimní sezónu. Velmi jsme ocenili proaktivní přístup majitelů, kteří nám sdělovali své potřeby a představy, společně jsme tak vytvořili podobu interiéru dle jejich představ.