návrhy komerčních a obchodních interiérů

Realizace

1) Vize, idea, nápad

Stejně jako před úžasně strávenou dovolenou stojí sbalení kufrů i zde jsou viditelná jasná pravidla. Než začnete cokoliv tvořit, první práci zahájí Vaše představivost, Vaše jedinečná myšlenka, zkrátka neobyčejný nápad. Vaši ideu po vzájemné konzultaci a řečených specifik, začneme postupně přenášet do grafické 2D a 3D vizualizace. Víte, co chcete? Pokud je Vaše představa nejasná nebo váháte a nejste si úplně jistí představou o návrhu, nebojte, jsme v tom s Vámi. Poradíme, vyjasníme, nasměrujeme.

2) Návrh interiéru

Na základě vzájemného vyjasnění představy vytvoříme návrh interiéru Vašeho obchodu, kanceláře či bytu. Zde klademe důraz na detaily návrhu. Vytváříme atraktivní prostředí, umožňující pohodlné a efektivní řešení účelu daného prostoru. Díky dlouholetým zkušenostem a pravidelnému vzdělávání v oblasti funkčnosti a designu Vám přinášíme vždy něco nového.

3) Vybíráme prověřený materiál

Pamatujete na období, kdy existovalo jen pár katalogů a na výběr bylo to málo? Dnes je situace obrácená. Existuje tisíce výrobců a miliony nabídek materiálů. Proto pro Vás vybíráme prověřené výrobce, kteří poskytují dlouholetou záruku a funkčnost na daný materiál, se kterým následně pracujeme a přetváříme jej v architektonické prvky do Vašeho vysněného prostředí prodejny, ordinace, kanceláře, obchůdku, dětského pokoje, kuchyně či celého domu.

4) Koordinace činností

V případě potřeby zajistíme ostatní činnosti, jako jsou malířské, elektrikářské či jiné práce. Vše řešíme tak, aby na sebe jednotlivé kroky plynně navazovaly a my jsme tak dodrželi stanovený termín předání díla.

5) Realizace interiéru

Naší hlavní předností je realizace veškerých instalací naší společnosti, díky tomu jsme schopni okamžitě vyhotovit a především dodat námi navržený výrobek. Nedochází tak k prodlení zakázek, nepřesnému osazení nebo nesoulad oproti výkresům daného návrhu interiéru.

6) Doprava vybavení

Zajištění dopravy je plně v našich rukou. Veškerý navržený a námi vyrobený sortiment Vám přivezeme na určené místo. Je pro nás důležité, aby celková činnost naší společnosti Tech Komplex byla pro Vás maximálně pohodlná a veškerá zodpovědnost byla vnesena na nás.

7) Instalace, montáž vybavení

Náš montážní team je plně kvalifikován pro instalaci všech námi vyhotovených a navržených prvků. Přesně dle vyhotoveného návrhu realizujeme instalaci vybavení Vaší kanceláře, obchodu či bytu. Vše řešíme v rámci přesně stanovených termínů pro předání zakázky. Jakmile je instalace dokončena, probíhá předání zakázky, která je pečlivě zkontrolována ve všech ohledech a s udělením Vašeho souhlasu s výsledkem realizace.