návrhy obchodních interiérů

Obchodní návrhy interiérů

Návrh obchodního interiéru

V oblasti obchodních návrhů interiérů řešíme nejrůznější oblasti, od prodejen se sportovním zbožím, elektronikou, přes obchody se zdravou výživou, lékárny, až po bary, restaurace či autosalon. Díky zajištění samotné realizace naší společnosti dokážeme přesně zajistit kvalitu celkového díla. Vše začíná osobní konzultací, kde na základě Vaší vize nebo úvodní představy společně vytvoříme designový prototyp.

Postup při návrhu a realizaci

- Konzultace představ, přání a požadavků se zákazníkem je vždy řešena s ohledem na druh nabízeného zboží, služeb a finančních možností.

- Půdorysný návrh dispozičního řešení (tvoříme návrh nových dispozic nebo úpravy stávajících s cílem nalezení nejvhodnějšího řešení) a to jednotlivých místností nebo i celého interiéru.

- 2D a 3D vizualizace interiéru jsou předány zákazníkovi pro přesné pochopení myšlenky návrhu.

- Nákresy pro realizaci - přesné rozměry regálů, stojanů, samostatně stojících regálů, instalačních zařízení, vzory podlahové krytiny, malby, obklady, tapetování, aj.

- Výběr zařizovacích předmětů dle finančního limitu zákazníka. Poskytujeme seznam vybavení, které doporučujeme do interiéru použít.

- V případě potřeby zajistíme projektovou dokumentaci.

- Vyhotovení cenové nabídky a řešení mnoha detailů v rámci vzájemné konzultace.

- Zajištění komplexní realizace (montáže) dle vyhotoveného návrhu a samotné předání díla.

Návrhy obchodních interiérů a jejich realizace