návrhy komerčních interiérů

Komerční návrhy interiérů

Návrh komerčního interiéru

Mezi časté zakázky komerčních interiérů patří městské úřady, různé druhy kanceláří, zasedací místnosti, konferenční prostory. Návrh komerčních prostor vždy vyžaduje přesnou znalost účelu. Konzultace v této oblasti se mohou zdát být až zbytečně důkladné, avšak pro zajištění exkluzivního návrhu jsou nezbytné a klademe na ně velký důraz.

Postup při návrhu a realizaci

- Konzultace představ, přání a požadavků se zákazníkem je vždy řešena s ohledem na funkčnost prostoru, druhu nabízené služby a potřeb klientů, kteří tyto prostory budou využívat.

- Půdorysný návrh dispozičního řešení (tvoříme návrh nových dispozic nebo úpravy stávajících s cílem nalezení nejvhodnějšího řešení) a to jednotlivých místností nebo i celého interiéru.

- 2D a 3D vizualizace interiéru jsou předány zákazníkovi pro přesné pochopení myšlenky návrhu.

- Nákresy pro realizaci - přesné rozměry nábytku, instalačních zařízení, vzory podlahové krytiny, malby, obklady, tapetování, aj.

- Výběr zařizovacích předmětů dle finančního limitu zákazníka. Poskytujeme seznam vybavení, které doporučujeme do interiéru použít – sedací souprava, židle, osvětlení, nábytek, regály aj.

- V případě potřeby zajistíme projektovou dokumentaci.

- Vyhotovení cenové nabídky a řešení mnoha detailů v rámci vzájemné konzultace.

- Zajištění komplexní realizace (montáže) dle vyhotoveného návrhu a samotné předání díla.

Návrhy komerčních interiérů a jejich realizace