návrh a realizace interiérů

Fotogalerie

Návrh a realizace interiéru - kojenecký svět

Návrh a realizace interiéru pro komerční prostor, čerpací stanici a obchodní dům

Návrh obchdoního interiéru pro sportovní vybavení

Celkový návrh interiéru obchodu se sportovním vybavením včetně realizace. Návrh obchodního interiéru jsme řešili v těsné spolupráci s našim zákazníkem. Společným cílem bylo vytvořit moderní interiér pro sportovní vybavení. Důraz na přehledné uspořádání regálů, moderní design, dostatečné množství úložných prostor, snadná orientace zákazníka v samotném obchodě.

Návrh a realizace interiérového designu

Vše pod jednou střechou. Naši činností je návrh a realizace interiérového designu obchodních, komerčních a bytových prostor. Od návrhu, projekce, dopravy až k instalaci celkové zakázky, to vše od společnosti Tech-Komplex s.r.o.

Realizace a návrh obchodního interiéru

Dle zakázky bylo nutné navrhnout celkový design predejny včetně vyhotovení jednotlivých dílců regálů, dopravy na místo určení a samotné montáže celkového vybavení. Návrh obchodního interiéru se sportovními potřebami včetně vybavení obchodů, jako jsou regály, stojany, držáky.

Projekce interiérů, projekce komerčního, obchodního a bytového vybavení

Vyhotovíme veškeré podklady pro následné zpracování zakázky, projekce interiérů, projekce a návrh obchodního, komerčního a bytového vybavení.

Působíme po celé ČR

Za našimi zákazníky jsme schopni dojet kamkoliv, realizujeme zakázky po celé ČR. Naše centrála sídlí v Havlíčkově Brodě, blízko hlavní tepny dálnice D1.