návrh a reliazce bytového interiéru

Bytové návrhy interiérů

Návrh bytového interiéru

V oblasti bytových návrhů interiérů pro Vás připravíme komplexní řešení projektové dokumentace až po samotnou realizaci v daném místě. Interiérový design řešíme vždy individuálně na základě Vašich potřeb a vždy s ohledem na Vaši osobnost a charakter. Bytový interiér řešíme jako celek nebo jen jednotlivé oblasti jako jsou: Návrh kuchyňské linky, obývacího pokoje, dětského pokoje, ložnice, koupelny, chodeb, vestavěných skříní případně doplnění stávajícího nábytku a jiného vybavení.Postup při návrhu a realizaci

- Konzultace představ, přání a požadavků se zákazníkem je vždy řešena s ohledem na jeho finanční možnosti.

- Půdorysný návrh dispozičního řešení (tvoříme návrh nových dispozic nebo úpravy stávajících s cílem nalezení nejvhodnějšího řešení) a to jednotlivých místností nebo i celého interiéru.

- 2D a 3D vizualizace interiéru jsou předány zákazníkovi pro přesné pochopení myšlenky návrhu.

- Nákresy pro realizaci - přesné rozměry nábytku, instalačních zařízení, vzory podlahové krytiny, malby, obklady, tapetování, aj.

- Výběr zařizovacích předmětů dle finančního limitu zákazníka. Poskytujeme seznam vybavení, které doporučujeme do interiéru použít – sedací souprava, židle, osvětlení, nábytek, různé bytové doplňky, aj.

- V případě potřeby zajistíme projektovou dokumentaci pro Vaši potřebu.

- Vyhotovení cenové nabídky a řešení mnoha detailů v rámci vzájemné konzultace.

- Zajištění komplexní realizace (montáže) dle vyhotoveného návrhu a samotné předání díla.

Návrhy bytových interiérů a jejich realizace