návrh a realizace obchodního, komerčního a bytového interiéru

Aktuality, novinky

Nově nabízíme vizualizace exteriéru

Plánujete novou fasádu? Budete zateplovat a chcete změnit vnější vzhled Vašeho domova? Nevíte jak by vzájemně působily kombinace barev, odstínů, dekorů, obkladů ad.? Obraťte se na nás. Pro Vaši představu zpracujeme vizualizaci Vašeho rodinného nebo bytového domu, administrativní budovy, výroby a představíme Vám tak různé možnosti kombinací materiálů a barev. Dle Vašeho přání zpracujeme po vzájemné dohodě několik variant a kombinací, které Vám budou nedocenitelným pomocníkem při Vašem rozhodování o exteriéru Vašeho objektu.

Spuštěn nový web společnosti Tech-Komplex s.r.o.

Připravili jsme pro Vás nový web naší společnosti, jednotlivé kategorie jsou řešeny přehledněji a díky tomu se můžete snadněji orientovat v rozsahu naší nabídky. Web je řešen v moderním trendy stylu avšak se zachováním přehlednosti a orientace. Předností je zejména responzivní provedení, web se tak dokáže přizpůsobovat různým zobrazovacím zařízením jako jsou tablety, smartphone a další. Důležité informace tak naleznete i při hledání ve Vašem mobilu.

Připravujeme prezentaci z oblasti inovací designu a vybavení obchodních, komerčních prostor

Naším klientům chceme pomoci při rozhodování v oblasti výběru materiálů, dodavatelů, různých doplňků jak do obchodních, tak i komerčních prostor. Proto pro Vás připravujeme ucelenou prezentaci, kde získáte novinky, rady, zkušenosti, které Vám napomohou při rozhodování nebo už jen řešení detailů Vašeho interiéru. Díky stále se rozrůstající nabídce materiálů, je důležité správně se orientovat, touto cestou Vám chceme být nápomocni. Pokud si nejste jisti, vždy nám můžete zavolat a informovat se.

Speciální zakázky, náročné požadavky

V současné době se podílíme již hned na několika zajímavých projektech. Vyvíjíme na míru atypické plexi prezentační stojánky pro exkluzivní skleněné tácy a mísy. Náš team dokáže řešit i speciální požadavky ze strany klientů a již několik zajímavých a vysoce specifických zakázek máme úspěšně předáno. Vyvinuli, vyrobili a dodali jsme plexi kazety na míru pro společnost, která své produkty prodává v celorepublikové síti prodejen. Dále připravujeme výrobu a instalaci prodejního ostrůvku v nákupním centru pro prodej rychlého občerstvení a potravin.